Sinds 16 december 2021 bestaat de Wijkvereniging Lage Mors en willen we ons even voorstellen.

Het doel van de wijkvereniging is volgens onze statuten: de materiƫle en immateriƫle belangen te behartigen van de bewoners van de wijk Lage Mors.

Mooie worden maar voor ons betekend dit dat we de leefbaarheid in de Lage Mors willen bewaken en bevorderen. Dit houdt in dat we direct contact willen houden met de bewoners en initiatieven willen ondersteunen waar mogelijk. Ook het contact met de gemeente is van belang, zeker nu er zoveel gaat veranderen in onze wijk, vooral als we kijken naar bv de geplande nieuwbouw. Het bewonersaantal zal in de nabije toekomst daardoor verdubbelen.

Het geven van informatie aan de bewoners is voor ons ook heel belangrijk. Daarvoor hebben een website gemaakt. Daar staan wetenswaardigheden op van onze wijk, maar ook een agenda met belangrijke data van bv informatiebijeenkomsten van de gemeente over de geplande nieuwbouw.

We gaan jullie op de hoogte houden.

Namens het bestuur: Op de foto van links naar rechts

Maaike van Hinte (secretaris)

Bart Hendriks (bestuurslid)

Marko de Haas (penningmeester)

Peter van Meurs (voorzitter)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.