Alles over uw wijk

Het Noordeinde krijgt een opknapbeurt. De straat zal vanaf 3 juni t/m begin 2025 afgesloten zijn voor alle verkeer. Dat betekent voor onze wijk niet direct veel omrijden, maar wellicht wel mee sluipverkeer door onze wijk. Het Noordeinde is een belangrijke ontsluitingsroute van èn naar de binnenstad en maakt deel uit van een doorgaande autoroute door de binnenstad. De stadsbussen 1, 3 en 5 maken gebruik van het Noordeinde. Het Noordeinde is een drukke fietsroute van en naar de binnenstad. Tijdens de uitvoering van het project zal de stad minder goed bereikbaar zijn, dit is helaas niet te voorkomen.

15 mei was een bewonersavond waarin de omgeving werd geïnformeerd. Wil je meer lezen lees dan het verslag en de bewonersbrieven. De drie bijlagen samen vormen het verslag en een paar dingen in de memo zijn inmiddels is gewijzigd en in dit memo verwerkt.

2024-104 bewonersbrief – Noordeinde start – brief

Bijlage 1 en 2 Bewonersbrief Noordeinde

Memo omleidingsroute Noordeinde – versie tbv omgeving

presentatie bijeenkomst omleiding Noordeinde 15 mei 2024

Vragen en opmerkingen informatieavond omleiding Noordeinde

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *